Od lat działamy na polskim rynku żurawi wieżowych. Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych,a wraz z rozwojem firmy działalność ta została rozszerzona o usługi transportu krajowego oraz wynajem żurawi samochodowych. Przez lata istnienia firmy udało się nam współpracować z setkami klientów, przyczyniając się do powstania pięknych budynków o europejskim standardzie. Z dumą prezentujemy naszych partnerów oraz efekty naszych działań.

Oferujemy do wynajmu żurawie wieżowe firmy:
LIEBHERR, PEINER, COMEDIL, COMANSA, ZEPPELIN, KSD Kran System

Na Państwa życzenie wykonamy:

 • projekt i organizację budowy w transport pionowy;
 • montaż żurawia w uzgodnionej wersji;
 • obsługę logistyczną;
 • odbiór urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego;
 • demontaż żurawia;
 • najem żurawia wraz z obsługą operatorską w systemie
  jedno i wielozmianowym

Posiadamy żurawie dolnoobrotowe (szybkomontowalne) o wysięgnikach od 25 m do 42 m, ich konstrukcja ułatwia szybki i tani montaż w prostych lokalizacjach. Posiadamy specjalistyczne osie transpotrowe co pozwala zoptymalizować koszty montażu / demontażu.

Oferujemy do wynajmu żurawie wieżowe dolnoobrotowe firmy LIEBHERR, PEINER, KSD Kran System.

W naszej ofercie wynajmu posiadamy szeroki wybór żurawi górnoobrotowych przystosowanych do pracy w każdych warunkach i mających swoje zastosowania m.in. w przemyśle, budownictwie itd. Dzięki swojej budowie żurawie górnoobrotowe można zmontować w dowolnej konfiguracji wysięgu i wysokości. Konstrukcja żurawia umożliwia rozstawienie go jako: wolnostojący, kotwiony do budynku (przy wysokich żurawiach), w szybach windowych i innych trudnodostępnych miejscach.

Rozbudowując naszą ofertę od roku 2015, jesteśmy w posiadaniu żurawi o wysięgniku wychylnym, żurawie te mają zastosowanie m.in. w przemyśle i budownictwie ciężkim.

Oferujemy do wynajmu bardzo nowoczesne żurawie wieżowe firmy COMANSA.

Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i sprzętem do wykonywania transportów specjalistycznych na terenie całego kraju. Obecnie dysponujemy zestawami transportowymi wyposażonymi między innymi w naczepy niskopodłogowe, burtowe, odkryte. Różnorodność ciągników umożliwia wykonanie transportów na dalekich trasach jak i w trudnych warunkach budowlanych.

 • Adres ul. Sobieskiego 14
  84-230 Rumia

Zamieść swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do nas już dziśDodaj swoją firmę i dołącz do najlepszej bazy przedsiębiorców