Budownictwo

INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego

0 / 5
Dodaj do ulubionych Drukuj

INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego to jedna z firm Grupy INTER-BIS zajmująca się kompletnym zaopatrzeniem tartaków – od linii sortowania, manipulacji surowca, przez mechanizacje hal przetarcia, sortownie desek, przyrzynalnie, szeroką gamę obrabiarek do drewna jako wyposażenie z dalszym przerobem, aż po produkt finalny. Jesteśmy w Polsce jednym z wiodących dostawców urządzeń oraz narzędzi przemysłu drzewnego. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych rozwiązań opartych na światowej technice i doświadczeniu.

Oferowane produkty cechuje funkcjonalność, bezpieczeństwo, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Współpracując z firmą INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego, spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i kompleksowym doradztwem technicznym.

Mamy nadzieję, że odwiedzając naszą stronę internetową, będą Państwo mogli łatwo i sprawnie odnaleźć niezbędne informacje. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż nasi handlowcy oraz doradcy techniczni z wielką przyjemnością przybliżą Państwu szczegóły naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nawiązując współpracę z firmą INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego dołączą Państwo do szerokiej grupy naszych zadowolonych klientów.

 

MISJA

Jesteśmy w Polsce jednym z wiodących producentów i dostawców drabin oraz rusztowań budowlanych. Kompleksowo zaopatrujemy klienta w bezpieczne, funkcjonalne urządzenia o najwyższej jakości. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych rozwiązań opartych na światowej technice i doświadczeniu.

 

KOMPLEKSOWE INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Rynek budowlany to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów w Polsce. Co roku pojawiają się nowe, unikalne rozwiązania, które mają ułatwiać i przyspieszać realizację inwestycji – bo szybkie i ekonomiczne budowanie to domena naszych czasów!

Już od ponad czterech lat wychodzimy na przeciw tym wyzwaniom i konsekwentnie wdrażamy na rynek polski innowacyjny system szalunków z tworzywa sztucznego ABS. Wierzymy, że zastosowanie naszych systemów szalunkowych w znaczny sposób podnosi wydajność pracy, pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla każdej inwestycji. Przy pomocy naszych lekkich systemów wykonasz fundamenty, ściany, słupy, stropy, baseny, szyby windowe…

MISJA I CELE

Nieustannie się rozwijamy, nasz zespół ciągle pracuje nad tym by dostarczać nasze produkty jak najszybciej we wszystkie miejsca w Polsce. Już w sześciu województwach działają nasi terenowi Dorady Techniczno-Handlowi, co w znaczący sposób ułatwia bezpośrednią komunikacje z potencjalnymi i obecnymi klientami.

PROJEKTOWANIE I DORADZANIE

Fachowa pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów to nasz priorytet! Potencjalnym klientom dajemy możliwość wypożyczania szalunków na podstawie profesjonalnie wykonanego projektu i dokładnych obliczeń sporządzonych przez naszych inżynierów.

 

  • Adres ul. Asynka 8
    33-300 Nowy Sącz

Zamieść swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do nas już dziśDodaj swoją firmę i dołącz do najlepszej bazy przedsiębiorców