Firma Inter System s.c. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, zdobytych w branży budowlanej przez jej współzałożycieli. Misją naszej firmy jest oferowanie produktów wysokiej jakości, których zadaniem jest skuteczna ochrona użytkowników przed insektami. Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów oraz realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, zapewnia naszym Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne. W działaniu koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów. Cieszy nas fakt, że wielu z nich poleca nasze usługi swojej rodzinie i znajomym. Jest to dla nas swoistym certyfikatem jakości. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani dokonanymi wyborami odpowiedniego produktu.

Moskitiery plisowane to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i trwały system ochrony przed insektami. Posiadają olbrzymie możliwości montażowe, zastosowana technologia umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nich nowatorski system składania siatki co pozwala na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery.

Nowoczesny design oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia ze moskitiera jest bardzo estetyczna i doskonale komponuje się w miejscach jej zastosowania.

  • Adres ul. Partyzantów 11B
    32-500 Chrzanów

Zamieść swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do nas już dziśDodaj swoją firmę i dołącz do najlepszej bazy przedsiębiorców