Budownictwo

XEROFLOR – zielone dachy

0 / 5
Dodaj do ulubionych Drukuj

Systemy zielonych dachów i trawa rolowana – Xero Flor

Serdecznie Państwa witamy na stronie internetowej firmy Xero Flor – renomowanego producenta zielonych dachów oraz trawników z rolki. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lesznie Dolnym, w województwie lubuskim, jednak współpracujemy z klientami z całego kraju.

Systemy zielonych dachów

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości zieleni ekstensywnej tworzącej funkcjonalne systemy zielonych dachów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy w branży, potwierdzonej setkami zrealizowanych projektów, mogą mieć Państwo pewność, że dokonując zakupu naszych produktów , otrzymacie efekt końcowy, który przez lata będzie Was cieszył niezwykłą estetyką wykonania oraz funkcjonalnością.

Trawa w rolkach

Drugą gałęzią działalności Xero Flor jest wytwarzanie najwyższej jakości trawników rolowanych. Dzięki precyzyjnie dobranym gatunkom trawy, wszystkie produkowane przez nas trawniki w rolce odznaczają się niezwykłą trwałością, odpornością na choroby oraz idealnie się dostosowują do panującego w naszym kraju klimatu. Proste technicznie trawniki z rolki zapewniają wysoki komfort, wygodę i zadowolenie naszych klientów od wielu lat.

Wytrwałość i ciężka praca nad utrzymaniem najwyższej jakości produktów to nasz priorytet.

Sprawdź i przekonaj się sam!

  • Adres Leszno Dolne 35a
    67-321 Leszno Górne

Zamieść swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do nas już dziśDodaj swoją firmę i dołącz do najlepszej bazy przedsiębiorców