GOLD 100 Hotele

Hotel Krasicki Verified

0 / 5

Hotel Krasicki, tak jak wybitny poeta i prozaik, który jest jego patronem, łączy nowoczesne inspiracje z historią i tradycją. Piękne położenie, w zabytkowym centrum Lidzbarka Warmińskiego, pozwala poczuć niezwykłą atmosferę miejsca. W tym magicznym miejscu czeka na Gości luksusowy wypoczynek i bogactwo usług dodatkowych.

  • Jedyny polski Hotel posiadający prestiżowy tytuł World Luxury Hotel Award 2013
  • Hotel przyjazny rodzinie według plebiscytu Top Hotel 2014
  • Usytuowany w sercu Warmii i Mazur
  • Atrakcje w hotelu i jego otoczeniu
  • Wybierany chętnie przez pary i rodziny

Hotel Krasicki jest urokliwie położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, w sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego mianem Perły Warmii. Zabytkowe zabudowania służące niegdyś za przedzamcze rezydencji biskupów warmińskich – najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur – zostały zaadaptowane na luksusowy obiekt wypoczynkowy. Hotel Krasicki to sztuka życia i sztuka gościnności. Ta kulturalno-historyczna enklawa dziś ma zaszczyt zaprosić Państwa w swoje mury.

Znakomite ulokowanie hotelu – w centrum Lidzbarka Warmińskiego sprawia, że bogata przeszłość Warmii, jej zabytki, przyroda są na wyciągnięcie ręki. Tuż przy hotelu czekają na Państwa gondole na rzece Łynie i jeden z najpiękniejszych zabytków w Polsce – Zamek Biskupi. Na spragionych niemal górskich wrażeń czeka pobliska dzika dolina rzeki Symsarny. Chwile spędzone tutaj są przepełnione emocjami.

  • Przystań gondolowa na rzece Łynie
  • Dzika dolina Rzeki Symsarny
  • Zamek Biskupów Warmińskich i Oranżeria Krasickiego
  • Wysoka Brama
  • Kilkanaście mostów i kładek nad rzekami

Biblioteka Cafe i Wieża Zegarowa to wyjątkowe miejsca w hotelu. W pierwszym Goście doświadczają głębokiego relaksu w wygodnych fotelach, przy aromatycznej kawie lub herbacie zapoznając się z obszernym księgozbiorem starannie wyselekcjonowanej literatury z całego świata. Z zegarowej wieży natomiast można podziwiać piękną panoramę Lidzbarka Warmińskiego.

Z tarasu widokowego na wieży podziwiać można panoramę Lidzbarka Warmińskiego i okolic. I popatrzeć w „to samo niebo” co on…

W nagradzanym wielokrotnie holistycznym hotelowym SPA, na Gości czekają relaksacyjne rytuały, zabiegi odnowy biologicznej pomagające odnaleźć harmonię duszy i ciała. Duże wrażenie robi inkrustowany mozaikami basen i jacuzzi, zaś na wygodnych łożach można odpocząć po kąpieli.

Inspirowana regionalnymi obyczajami, oparta zawsze o najwyższej jakości produkty kuchnia, łączy tradycyjne metody i nowoczesne techniki kulinarne. Oddaje istotę miejsca, ale i zahacza o wszystkie strony świata. Ubrana w sezonowe warzywa i owoce, daruje niezapomniane doznania, czekające na naszych gości we wnętrzach eleganckiej Restauracji, Sali Klubowej z winiarnią oraz Lobby Barze.

Zamieść swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do nas już dziśDodaj swoją firmę i dołącz do najlepszej bazy przedsiębiorców