Stal, metale, metalurgia

Śrub-Tech Sławno

0 / 5

Nasza firma specjalizuje się w zaopatrywaniu firm produkcyjnych w nietypowe, specjalne rozwiązania z zakresu elementów złącznych. Współpracujemy z wieloma producentami w Polsce jak również z partnerami z zagranicy.
Jesteśmy w stanie wykonać większość detali produkcyjnych na podstawie dostarczonych rysunków technicznych. Detale w zależności od potrzeb są wykonywane metodą wytaczania lub wygniatania metodą cold-forging.
Towar dowozimy własnym transportem jak i wysyłamy za pośrednictwem firm spedycyjnych. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwalają nam z nadzieją patrzeć w przyszłość. Mamy nadzieję na nawiązanie długoletniej satysfakcjonującej zarówno Państwa jak i nas współpracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby śrubowe takie jak:

– Śruby wszelkiego rodzaju, we wszystkich klasach wytrzymałości
– Nakrętki, podkładki
– Wkręty do drewna, metalu
– Pręty gwintowane
– Nity, zawleczki, gwoździe
– Technika zamocowań – wszelkiego rodzaju kotwy, kołki

W zależności od potrzeb gwarantujemy dowóz towaru do klienta. Oferowane wyroby charakteryzują się najwyższą jakością i różnorodnością a także konkurencyjnymi cenami. Dodatkowo bardziej wymagającym klientom przedstawimy katalogi produktów na zamówienie. W przypadku zakupu przez klienta większej ilości naszego towaru, firma gwarantuje bezpłatny dowóz na żądane miejsce.

  • Osoba kontaktowa Jarosław Jasiński
  • Adres Józefa Chełmońskiego 47 76-100 Sławno, Polska

Zamieść swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do nas już dziśDodaj swoją firmę i dołącz do najlepszej bazy przedsiębiorców