Auto Galeria działa na rynku motoryzacyjnym od 2005 roku. Nasze działania zawsze są zorientowane na najwyższy poziom usług oraz zadowolenie klienta. Dzięki temu zbudowaliśmy prężnie rozwijającą się firmę – z ugruntowaną pozycją na rynku i potencjałem na przyszłość.

Sprzedajemy głównie samochody pochodzące z polskiego rynku, zakupione przez pierwotnych właścicieli u autoryzowanych dealerów. Każde auto gruntownie sprawdzamy. Znamy jego przeszłość, możemy udokumentować przebieg i stan techniczny. Badamy grubość powłoki lakierniczej, potwierdzamy historię napraw oraz historię serwisową.

Auto Galeria to nie tylko sprzedaż samochodów, to kompleksowe centrum serwisowe oraz myjnia DeLuxe.

Klient powierzający nam swoje auto ma pewność, że diagnostyka, serwis podzespołów oraz ewentualne naprawy zostaną wykonane na najwyższym możliwym technicznie poziomie, przy użyciu części najwyższej jakości i z maksymalną starannością. Jednocześnie dbamy o to, by nasze usługi były konkurencyjne cenowo wobec autoryzowanych stacji obsługi poszczególnych marek samochodowych.

To naturalne, że każdy kierowca chce jeździć czystym samochodem, który wygląda jakby dopiero zjechał z linii montażowej. Podróż w czystym i pachnącym wnętrzu to przyjemność! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy w Auto Galerii myjnię DeLuxe, w której Państwa auto odzyska pełny blask. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków myjących, w tym charakterystycznej różowej piany oraz kosmetyków do pielęgnacji lakieru, jesteśmy w stanie uwypuklić głębię koloru nawet na samochodach ze starszych roczników. Wyjeżdżając z naszej myjni, będą mieli Państwo wrażenie jazdy nowym samochodem.

Auto Galeria przyciąga wyjątkową atmosferą. W jej wnętrzu – oprócz samochodów – można podziwiać m.in. ręcznie malowane na surowych deskach olejne obrazy z motywami aut retro, artystyczne zdjęcia modeli zabytkowych i nowoczesnych oraz gabloty z wykonanymi w różnych skalach miniaturami aut pochodzących z różnych epok.

To wszystko sprawia, że Auto Galeria to unikalne miejsce motoryzacyjnych spotkań.

Serdecznie Zapraszamy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:00 - 16:00 nieczynne
  • Adres Gnieźnieńska 32
    75-736 Koszalin

Zamieść swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do nas już dziśDodaj swoją firmę i dołącz do najlepszej bazy przedsiębiorców